KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837001
nr 1583 7001
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Porträtt, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 24x18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:09:45
500 kr
600 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)